میبد نوین

صفحه اصلی   |   یزد / میبد   |   تماس با ما   |   درباره ما   |   آرشیو   |   جستجو   |   پیوند ها   |   RSS
مسئولان به جای رعفت با مشت آهنین در مقابل ضد انقلاب بایستند
امام جمعه موقت میبد با بیان اینکه دشمن به دنبال براندازی نظام و تخریب سیمای نورانی انقلاب و نظام ایران اسلامی است اظهار داشت : کاسه صبر ملت هم حدی دارد و باید مجلس .....
كد خبر: 96060 تاريخ انتشار: ۱۳۹۶ شنبه ۵ اسفند تعداد بازديد: 84

امام جمعه موقت میبد با بیان اینکه دشمن به دنبال براندازی نظام و تخریب سیمای نورانی انقلاب و نظام ایران اسلامی است اظهار داشت : کاسه صبر ملت هم حدی دارد و باید مجلس ، قوه قضائیه و ناجا به جای مماشات و مدارات با مخلان جامعه ، با مشت آهنین در مقابل ضد انقلاب بایستند .

به گزارش میبد آدینه ، امام جمعه موقت میبد در خطبه های نمازجمعه این هفته با تسلیت حادثه سقوط هواپیمای ای تی آر و جان باختن تعدادی از هموطنانمان ، بر نوسازی ناوگان هوایی تاکید کرد و گفت : نباید هر روز شاهد سقوط هواپیما و جان باختن عزیزانمان باشیم .

 

 

حجت الاسلام اعرافی افزود : پس وعده هایی که در برجام داده شده بود چی شد چرا مسئولان دست رودست هم می گذارند و ناوگان کهنه هوایی را نوسازی نمی کنند ؟
خطیب جمعه موقت میبد همچنین حادثه خیابان پاسداران تهران را محکوم کرد و با تسلیت شهادت شهیدان امنیت و بسیجیان در خیابان پاسداران تهران گفت : اراده واضح و رصد شده ضد انقلاب و خارج نشینان و دشمنان انقلاب به ویژه منافقان که با هدف ایجاد خشونت پی در پی و مزمن در کشور هستند ؛ با استفاده از حربه اغتشاش ، خرابکاری و ضرر زدن به اموال عمومی و ناامنی حرکت به سمت پروژه مرموز تخریب ایران است که برخی افراد و گروه ها هم در داخل فریب آنها را خورده اند .
وی با بیان اینکه دشمن به دنبال براندازی نظام و تخریب سیمای نورانی انقلاب و نظام ایران اسلامی است اظهار داشت : کاسه صبر ملت هم حدی دارد و باید مجلس ، قوه قضائیه و ناجا به جای مماشات و مدارات با مخلان جامعه با مشت آهنین در مقابل ضد انقلاب بایستند .
امام جمعه موقت میبد با بیان اینکه چرا باید یک عده اغتشاشگر داعش گونه ، اجازه جولان با قمه در خیابانهای تهران پیدا  کنند افزود : کمسیون امنیت مجلس ، وزارت اطلاعات ، اطلاعات سپاه باید با ورود و تدبیر ، سرنخ های این اغتشاش را به طور جدی دنبال و توطئه را در نطفه خفه کنند .
حجت الاسلام اعرافی در بخش دیگر از سخنان خود به بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع مردم آذربایجان شرقی در خصوص ترویج فرهنگ تجمل گرایی و اشرافی گری در بین برخی از مسئولین پرداخت و افزود : اشرافی گری و بی توجهی به مستضعفان و پابرهنه گان ارتجاع و حرکت ضد انقلابی و بلایی برای کشور است .
وی با بیان اینکه تجمل گرایی و اشرافی گری عده کمی از مسئولان در زندگی مردم تاثیر دارد ، گفت : این فرهنگ تجمل گرایی با سر ریز شدن به جامعه و افزایش چشم هم چشمی به زندگی مردم آسیب می زند.
امام جمعه موقت میبد افزود : چرا باید عده ای از مسئولین جلوی چشم مردم ، وضع اتاقشان ، دفتر و محیط کار و زندگی شان ، تجملاتی و اشرافی گری باشد که به مملکت ، پشرفت و عدالت جامعه ضربه می زند .
حجت الاسلام اعرافی ، مانور تجمل گرایی در کشور را غده سرطانی دانست که عده کمی از مسئولین در آن غوطه ورند و نمی توانند دغدغه حل مشکلات مردم را داشته باشند.
وی هشتم اسفند روز امور تربیتی و تربیت اسلامی را گرامی داشت و گفت : شهیدان بزرگی چون شهید رجایی و باهنر این نهاد انقلابی را با هدف گسترش و تعمیق ارزشهای اسلامی وانقلابی پایه ریزی کردند.
حجت الاسلام محمد اعرافی افزود : این شهیدان که پیشگام حرکت اسلامی نهضت بودند بیشترین دغدغه شان این بود که تربیت اسلامی و پرورش در بطن نظام آموزش و پرورش گنجانده شود .
خطیب جمعه موقت میبد با بیان اینکه ارزشهای دینی و فرهنگی باید به کل مدارس کشور برای تربیت و بازسازی دانش آموزان انتقال می یافت گفت : خاستگاه تربیت در خانواده و دوم در مدارس است و باید اولیا و معلمان تلاش کنند دانش آموزان متخلق به اخلاق الهی و اسلامی شوند.
وی تصرحی کرد : باید خانواده ها و اصحاب فرهنگ و تربیت مراقب باشند فرهنگ های غلط غربی ، غیر دینی و غیر اسلامی به نظام آموزشی ما رخنه نکند.
وی با اشاره به زمزمه سند 2030 که همچنان گاهی اوقات در برخی مدارس شنیده می شود را بلای جامعه و نظام آموزش و پرورش دانست و گفت : گاهی شنیده می شود که اگر می خواهید بودجه بهتری کسب شود لازمه اش سند 2030 است که این خطر برای کشور است.
وی از حضور عاشورایی مردم میبد در مراسم شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و تشیع پیکر شهید گمنام قدردانی کرد و این حضور باشکوه را ستود .

نظرات بینندگان
نام:
ايميل:
* نظر: