میبد نوین

صفحه اصلی   |   یزد / میبد   |   تماس با ما   |   درباره ما   |   آرشیو   |   جستجو   |   پیوند ها   |   RSS
در جشنواره از خطوط قرمز عبور کردند / همه باید برادرانه در کنار هم برای سربلندی و عزت شهرمان کار کنیم
حجت الاسلام کارگر با بیان اینکه در این جشنواره از خطوط قرمز عبور شد و باعث شد بسیاری از خانواده های متدین و مذهبی آزرده خاطر شوند افزود : همه باید .....
كد خبر: 96063 تاريخ انتشار: ۱۳۹۶ شنبه ۱۲ اسفند تعداد بازديد: 96

حجت الاسلام کارگر با بیان اینکه در این جشنواره از خطوط قرمز عبور شد و باعث شد بسیاری از خانواده های متدین و مذهبی آزرده خاطر شوند افزود : همه باید برادرانه در کنار هم برای سربلندی و عزت شهرمان کار کنیم.

خانواده ها فرزندان خوش استعداد خود را در حوزه های علمیه ثبت نام کنند

 

 

 

امام جمعه موقت میبد در خطبه های نمازجمعه این هفته ، ضمن تسلیت سالروز وفات حضرت ام البنین همسر امیرالمومنین و مادر حضرت عباس قمربنی هاشیم (ع) ، نامگذاری این روز را به روز تکریم از مادران و همسران شهداء بسیار به جا و شایسته خواند .

 

به گزارش میبد آدینه ، حجت الاسلام محمود کارگر با بیان اینکه حضرت ام البنین زن شجاع اسلام و همسر شهید بود افزود : این بانوی بزرگ اسلام ، سربازانی را برای امام زمان و ولی امرش تربیت کرد که مادران و همسران شهداء ما از این بانوی بزرگ الگو گرفتند که فرزندان خودشان را برای دفاع از اسلام ، حرم و امنیت تربیت کردند و نقش بزرگی را ایفا نمودند.

 

خطیب جمعه موقت میبد از آغاز ثبت نام حوزه های علمیه خبر داد و با بیان اینکه دشمنان اصل اسلام را هدف گرفته اند گفت : امروز همانطور که دفاع از حرم نیاز است دفاع از مرزهای عقیدتی هم مدافع می خواهد و خانواده ها باید فرزندان خوش استعداد و مستعد خود را در حوزه های علمیه ثبت نام کنند .

 

حجت الاسلام کارگر خاطرنشان کرد : خواهران و برادران علاقه مند در تحصیل در حوزه های علمیه از پایه هشتم و دیپلم و همچنین در سطح یک تا چهار می توانند با مراجعه در حوزه های علمیه برادران و خواهران شهرستان میبد ثبت نام به عمل بیاورند.

 

امام جمعه موقت میبد چهاردهم اسفند سالروز تاسیس کمیته حضرت امام خمینی رحمه الله علیه در سال 1357 را گرامی داشت و گفت : کمیته امداد حضرت امام رحمه الله علیه از بدو تاسیس خدمات زیادی را برای اقشار مورد هدف ارائه داده است که امیدواریم در هفته احسان و نیکوکاری که تا بیستم اسفند هست این خدمات جلوه دیگری را برای رفع مشکلات نیازمندان به نمایش بگذارد .

 

خطیب جمعه موقت میبد در بخش دیگر از سخنان خود با اشاره به حواشی جشنواره حرکت و برکت در شهرستان میبد گفت : اسلام با شادی و نشاط مخالف نیست اما حریم هایی برای مصلحت جامعه و افراد و خانواده ها ترسیم کرده است که نباید این حریم ها را کنار زد .

 

در جشنواره از خطوط قرمز عبور کردند

 

حجت الاسلام کارگر با بیان اینکه در این جشنواره از خطوط قرمز عبور شد و باعث شد بسیاری از خانواده های متدین و مذهبی آزرده خاطر شوند افزود : همه باید برادرانه در کنار هم برای سربلندی و عزت شهرمان کار کنیم.

 

وی با تاکید بر اینکه بعضی از صحنه های این جشنواره طبق نظر مراجع حرام بود افزود : ما ایمان داریم که برادران مسئول ما دلسوزند اما فارغ از تعلقات دنیای ، خودشان نظر مراجع تقلید را با این عمل و کردار بسنجند و ببینند مجاز است یا نه.

 

خطیب جمعه موقت میبد گفت : اگر مجاز نبود ، خودشان بیایند و بگویید ما اشتباه کردیم و جبران خواهیم کرد.

 

حجت الاسلام کارگر با بیان اینکه دشمن قسم خورده است که انقلاب اسلامی را نخواهد گذاشت چهلمین سالگرد خود را جشن بگیرد اظهار داشت : بعضی ها می گویند چرا مرگ برامریکا باید گفت درحالی که اگر ما در شعار مرگ برامریکا می گوییم آنها عملا درقبل از انقلاب ، در8 سال دفاع مقدس با حمایت صدام ملت ما را کشتند

 

وی با اشاره به فرارسیدن ایام عید به خانواده ها توصیه کرد : مواظب سلامتی فرزندانشان در چهارشنبه سوری باشند .

 

امام جمعه موقت میبد افزود : سال 94 گردش مالی از فروش مواد محترقه 50 میلیارد تومان بوده است که می توان 300 هزار سبد غذایی را برای نیازمندان تهیه کرد .

 

 

نظرات بینندگان
نام:
ايميل:
* نظر: