میبد نوین

صفحه اصلی   |   یزد / میبد   |   تماس با ما   |   درباره ما   |   آرشیو   |   جستجو   |   پیوند ها   |   RSS
حمایت از تولید ایرانی و خرید کالای ایرانی نوعی عبادت است / ویرانی پایگاه های آمریکا در منطقه و ایجاد جهنم برای صهیونیست ها به وسیله آنچه سپاه و ارتش در اختیارشان هست
امام جمعه موقت میبد تاکید نمود : ما بر اساس داشته های سپاه ، ارتش ، بسیج ، نیروهای انتظامی و شما مردم ، پایگاه های آمریکا را در منطقه ویران و جهنمی را برای صهیونیست ها درست کنیم.
كد خبر: 96102 تاريخ انتشار: ۱۳۹۷ شنبه ۸ ارديبهشت تعداد بازديد: 117

حجه الاسلام محمد اعرافی خطیب موقت نماز جمعه میبد در خطبه های این هفته نماز جمعه میبد ضمن سفارش خود و مردم به رعایت  تقوای الهی که همان اطاعت از فرامین شارع مقدس اسلام و دوری از نواحی و معاصی است و گرامیداشت و تکریم مقام سربازان گمنام امام زمان در این روز ، بیان داشت : تنها کشوری که در میان موج سهمگین دشمنان و ناامنی هایی که در منطقه وجود دارد ، امنیت نسبی در آن برقرار است ، کشور جمهوری اسلامی ایران است و امنیت آن نیز در دست سربازان امام زمان و همان نیروهای اطلاعات ، بسیج ، سپاه و نیروهای انتظامی است .

 

 

وی خاطرنشان نمود : کار نیروهای اطلاعات بسیار مهم و با عظمت و همچنین خدمت مستقیم برای دفع ضرر مستقیم از نظام ایران اسلامی است که به خاطر نبودن در منظر دید ، ریا در آن نمی تواند باشد.
خطیب موقت نماز جمعه میبد افزود: به برکت تلاش و فداکاری سربازان گمنام امام زمان (ع) ، این نظام و انقلاب تاکنون حفظ شده است ، با وجود آنچه دشمن برای نابودی نظام در سرش بود.
حجت الاسلام اعرافی با اشاره به اینکه وظیفه ما تکریم و گرامیداشت مقام نیروهای اطلاعات است ، وظیفه آنها را رعایت قانون مداری ، اخلاق مداری ، ولایت مداری ، دوری از حزب و حزب بازی ، ایثارگری و اینکه بدانند ، در حال انجام چه کار مهمی هستند ، برشمرد.
وی شهادت صالح الصماد رئیس شورای عالی سیاسی یمن را تسلیت گفت و در جواب به عربده کشی دشمنان گفت :  ما اهل هجمه نیستیم ، اهل دفاع هستیم ، اما اگر کسی بخواهد امنیت ملی ما را خدشه دار کند ، هیچ نقطه امنی در جهان برای او باقی نخواهیم گذاشت.
وی همچنین با گرامیداشت روز یازدهم شهریور روز جهانی کار و کارگر ، از زحمات تمام کارگران زحمتکش قدردانی نمود و به آنها دستمریزاد گفت.
امام جمعه موقت میبد تصریح نمود : وظیفه دولت حمایت از این قشر و قرار دادن تسهیلات بیشتر برای آنها است ، تا آنان بتوانند روی پای خود بایستند ، زیرا آنها کشور را می سازند و عدم حمایت آنها ، خیانت به این کشور است .
وی در ادامه خاطرنشان نمود : امروز باید چرخه اقتصاد کشور در گرو تلاش این عزیران بیشتر به حرکت در بیاید و دولت باید در این سال که از طرف مقام معظم رهبری ، سال حمایت از کالای ایرانی نهاده شده است ، همه همت ، توان و ظرفیت خود را به کار گیرد ، برای اینکه از اقتصاد داخلی حمایت اقتصاد داخلی بنماید و حمایت از اقتصاد داخلی ، همان حمایت از تولید ایرانی و خرید کالای ایرانی توسط ادارات و مردم است و آن امری است واجب که عبادت محسوب می شود.
حجت الاسلام اعرافی با اشاره به سالروز شهادت آیت الله مطهری و روز گرامیداشت مقام معلم ، بیان داشت : ایدئولوژی و پشتوانه تئوری نظام جمهوری ایران توسط این عارف بزرگ نهاده شد و روز شهادت او روز گرامیداشت مقام والا و منیع معلم نامیده شده است و باید گفتن آنچه مهمتر از هدیه برای معلم است ، احترام اکرام نسبت به مقام اوست که زمینه ساز برای آینده کشور است .
وی با اشاره به برگزاری مراسم ها و جشن هایی که برای گرامیداشت میلاد امام زمان (ع) برگزار می شود ، حفظ شئونات این ایام را مهم دانشت و افزود : نباید کاری کرد که خدای نکرده موجب رنجش خاطر امام زمان (ع) و موجب از یاد رفتن هدف از برگزاری این جشنها شود .
امام جمعه موقت میبد در ادامه پرهیز از گذاشتن موسیقی های حرام ، کم کردن صدای بلندگوها و آوردن سخنران مناسب برای مجالسی که در این ایام برگزار می شود ، رعایت نظافت ، پرهیز از ایحاد مزاحمت برای کارگران زحمتکش شهرداری را از نکاتی برشمرد که باید در این ایام رعایت شود.

نظرات بینندگان
نام:
ايميل:
* نظر: