میبد نوین

صفحه اصلی   |   یزد / میبد   |   تماس با ما   |   درباره ما   |   آرشیو   |   جستجو   |   پیوند ها   |   RSS
دریافت و ارسال بیش از 750 هزار مرسوله پستی توسط پست میبد/ فرسودگی ساختمان عمده ترین مشکل پست میبد
رییس اداره پست شهرستان میبد گفت: از مهر سال گذشته تا کنون 765 هزار مرسوله پستی توسط این اداره دریافت و ارسال شده است.
كد خبر: 96209 تاريخ انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۸ مهر تعداد بازديد: 90
رییس اداره پست شهرستان میبد گفت: از مهر سال گذشته تا کنون 765 هزار مرسوله پستی توسط این اداره دریافت و ارسال شده است.
 

ذبیح‌الله طاهری  با اشاره به 17 مهرماه روز جهانی پست ضمن تبریک به مناسبت این روز گفت: اداره پست در دو حوزه توزیع و قبول فعالیت می‌کند و مرسولات خود را در تمام نقاط شهری و روستایی توسط دفاتر ICT  نیز توزیع می‌شود.

وی افزود: در سطح شهرستان میبد 15 واحد پستی شامل نمایندگی پست و دفاتر  ICT روستایی وجود دارد. در خود شهر میبد نیز علاوه بر اداره مرکزی یک دفتر پیشخوان هم در خیابان کاشانی به ارائه خدمات پستی به شهروندان می پردازد.

رییس اداره پست شهرستان میبد در خصوص تعداد پرسنل این اداره اظهار داشت: در این اداره 10 نفر مشغول به خدمت رسانی بوده که از این تعداد 7 نفر در بخش توزیع و 3 نفر نیز در بخش قبول مرسلات فعالیت دارند. 6 توزیع کننده در 6 بخش در سطح شهر و یک توزیع کننده هم در شهرک صنعتی خدمت رسانی می کنند. در شهرک صنعتی توزیع کننده هر روز به 34 شرکت مراجعه داشته و مابقی نیز زمانی که مرسوله دارند رجوع می کند.

طاهری با بیان اینکه از مهر سال گذشته تا کنون 765 هزار مرسوله پستی توسط این اداره دریافت و ارسال شده، ابراز داشت: در این راستا 350 هزار مرسوله در قالب سرویس پیشتاز، سفارشی، امانت و فروش خدمات مانند کدپستی دریافت و به خارج از شهرستان ارسال شده و 415 هزار مرسوله پستی ثبتی و عادی وارد شهرستان و توزیع شده است. بیشترین فراوانی دریافت مرسولات پستی شامل خریدهای اینترنتی بوده که این اداره روازنه 200 فقره پستی پستی در این خصوص را دریافت و توزیع می کند.

رییس اداره پست شهرستان میبد با اشاره به اجرای طرح ملی «سیماک» در آینده‌ ای نزدیک در شهرستان اذعان داشت: طرح ملی سیماک یکی از مأموریت‌های مهم شرکت ملی پست ایران در استان‌های کشور می باشد که اجرای این طرح ملی به شفافیت در حوزه املاک کشور و حفظ منافع ملی خواهد انجامید.

وی از رفع مشکلات صندوق پست الکترونیکی تا پایان سال و بهره برداری کامل از این سامانه خبر داد.

طاهری فرسودگی ساختمان اداره مرکزی را عمده ترین مشکل پست میبد عنوان داشت و گفت: با توجه به اینکه ساختمان مرکزی پست در میبد قریب به 40 سال است که قدمت دارد جهت نوسازی ساختمان پیگیری های فراوانی صورت گرفته و مسئولین مربوطه نیز قول هایی داده اند ولی تا کنون اعتباری برای نوسازی ساختمان تخصیص نیافته است.

وی در پایان در بیان داشت: از مردم عزیز شهرستان انتظار داریم با حضور در اداره پست درخواست پلاک کد پستی داده تا اداره پست را در خدمت رسانی به موقع و مطلوب یاری کنند.

منبع : میبد خبر

نظرات بینندگان
نام:
ايميل:
* نظر: