میبد نوین

صفحه اصلی   |   یزد / میبد   |   تماس با ما   |   درباره ما   |   آرشیو   |   جستجو   |   پیوند ها   |   RSS
طرح تفصیلی میبد مهم ترین خواسته مردم است / این رفت و آمد های زیاد مردم میبد را ناراضی کرده است
حسینعلی فلاح رئیس شورای شهر میبد در نشست خبری با خبرنگاران بیان داشت: طرح تفصیلی میبد مهم ترین خواسته مردم شهرستان میبد است و امیدواریم .....
كد خبر: 96230 تاريخ انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۱ بهمن تعداد بازديد: 82

 

حسینعلی فلاح رئیس شورای شهر میبد در نشست خبری با خبرنگاران بیان داشت: طرح تفصیلی میبد مهم ترین خواسته مردم شهرستان میبد است و امیدواریم مسئولین استان اقدامات لازم را انجام دهند.

حسینعلی فلاح‌یخدانی رئیس شورای شهر میبد در نشست خبری با خبرنگاران اذعان داشت: از شهردار محترم تشکر می کنم که بلافاصله پس از شروع به کار رسمی در شهرداری میبد، اولین جلسه خود را با اصحاب رسانه و خبرنگاران برگزار کردند و  امیدواریم مرتب با اصحاب رسانه در ارتباط باشند.


وی با تاکید بر اینکه رسانه ها باید صدای مردم باشند افزود: گزارشات، مسائل و مشکلاتی که مردم در زمینه عمران، زیباسازی شهری ، فضای سبز و خدمات شهری با آن مواجه هستند باید از طریق رسانه ها مطرح شود.

فلاح اضافه کرد: مهندس نقوی جوانی باتجربه و دارای مدرک کارشناسی ارشد شهر سازی  هستند و ۱۷ سال در بخش های مختلف شهرداری فعالیت کردند و فعالیت بیشتری در بخش های فرهنگی شهرداری داشتند.

حسینعلی فلاح با بیان اینکه نگرش شهردار و شهرداری باید فرهنگی باشد گفت: اگر شهردار با دید فرهنگی به مسائل شهر نگاه کند بسیاری از مسائل و مشکلات شهر خود به خود در قالب مسائل فرهنگی حل خواهد شد و امیدواریم تجربیات مهندس نقوی در این ۱۷ سال، نتیجه خدمات خوب و موثر برای مردم شهر میبد داشته باشد.

وی به بیان جزئیات طرح تفصیلی میبد پرداخت و تاکید کرد: طرح تفصیلی میبد مشکلی است که ۱۰ سال، مردم میبد،  شهرداری و شورای شهر با آن درگیر هستند و ما علارغم پیگیری های متعدد که داشتیم هنوز به نتیجه ای نرسیده ایم.

رئیس شورای شهر میبد طرح تفصیلی را مهم ترین خواسته مردم شهرستان میبد عنوان کرد و گفت: طرح تفصیلی میبد مهم ترین خواسته مردم میبد است و امیدواریم مسئولین استان اقدامات لازم را در این زمینه انجام دهند.

وی همچنین بیان داشت: طرح تفصیلی جدیدی که به ما تحویل دادند متاسفانه ۹۰ درصد آن قابلیت اجرایی ندارد و باید اصلاح شود.

حسینعلی فلاح تاکید کرد: ۱۰ سال است که طرح تفصیلی میبد تاریخ آن گذشته است و شهرستان میبد بدون طرح تفصیلی اداره می شود و این موضوع مشکلات متعددی برای مردم به وجود آورده است.

رئیس شورای شهر میبد گفت: مردم برای کوچکترین موضوع و همچنین مسائل دیگری از جمله تغییر کاربری، استعلام های مختلف و … باید به کمیسیون ماده ۵ مراجعه کنند و شاید یک پرونده که به کمیسیون ماده ۵ ارجاع می شود، بیش از یکسال طول می کشد که تا نتیجه آن پرونده مشخص شود و این رفت و آمد های زیاد، مردم میبد را از این موضوع بسیار ناراضی کرده است.

حسینعلی فلاح در پایان تصریح داشت: امیدواریم زودتر کمیسیون ماده ۵ استان تشکیل جلسه دهد و مغایرت های طرح تفصیلی اصلاح شود که حداقل این طرح تا سال ۱۴۰۰ قابلیت اجرایی داشته باشد.

نظرات بینندگان
نام:
ايميل:
* نظر: