میبد نوین

صفحه اصلی   |   یزد / میبد   |   تماس با ما   |   درباره ما   |   آرشیو   |   جستجو   |   پیوند ها   |   RSS
فضای مجازی و کانال هایی که باعث سلب کیفیت آموزش برای دانش آموزان مدارس شده است!!!
این روز ها با توجه به فضا های مجازی و ایجاد کانال های مختلف از جمله آموزشی و غیره باعث شده است تا از کیفیت و کمیت آموزش در مدارس کاسته شود.
كد خبر: 96232 تاريخ انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۱ بهمن تعداد بازديد: 160

این روز ها با توجه به فضا های مجازی و ایجاد کانال های مختلف از جمله آموزشی و غیره باعث شده است تا از کیفیت و کمیت آموزش در مدارس کاسته شود. بدینگونه که در مدرسه توسط معلم کلاس کانالی ایجاد شده و والدین دانش آموزان آن کلاس در آن گروه یا کانال عضویت دارند و برخی از موارد آموزشی مرتبط با دروس دانش آموز در آن فضای مجازی به آموزش پرداخته می شود که این کار در بازه زمانی کنونی خیلی خوب و مفید می باشد؛ ولی متاسفانه ما شاهد برخی موارد هستیم که در مدارس میبد این گونه تعلیم غیرحضوری و مجازی و فضایی باعث شده تا معلم، آن دلسوزی و دقت نظر در تعلیم دانش آموز در مباحث درسی را نداشته باشد و به نوعی کم کاری بحساب آید !!!! چراکه در جواب دانش آموز که سئوال پرسیده فلان مبحث ریاضی را برایم توضیح بده معلم در جواب می گوید همه این ها را در کانال توضیح دادیم !!! آیا مسئولین و معلم گرامی فکرنکرده اند که شاید والدینی باشند که اصلا توانایی خرید گوشی همراهی که بتوانند با آن اینترنت وصل شده و از آن طریق به فرزند خود آموزش دهند را نداشته باشد!!! و تا زمانی که دانش آموز بصورت حضوری در کلاس می باشد چه لزومی دارد توسط والدین ( همه والدین در یک سطح علمی قرار ندارند و یا دانش آموزی که از نعمت والدین محروم است) آموزش ببیند!! پس آموزش و پرورش و معلم چه نقشی دارد!!! وای بر روزی که ما بخواهیم این گونه در کشور دانش آموز تربیت کنیم و آینده مملکت را به دست آنها بسپاریم.

لازم به ذکر است که این موضوع اگر چه مسئله و مشکل کوچکی از دید کلان مشکلات به حساب می آید ولی به مانند کلیدی است که با یک قطع و وصل می تواند تمام کارهای یک کلان شهر را مختل سازد!!!!

 

نظرات بینندگان
نام:
ايميل:
* نظر: