میبد نوین

صفحه اصلی   |   یزد / میبد   |   تماس با ما   |   درباره ما   |   آرشیو   |   جستجو   |   پیوند ها   |   RSS
احتمال استعفای فرماندار میبد و برخی اعضای شورای شهر جهت حضور در انتخابات مجلس!
نماینده فعلی (کمال دهقانی ) هم در انتخابات آینده شرکت می کند؟ و اگر شرکت کرد رای می آورد؟ عملکرد نماینده فعلی تاکنون چگونه بوده است؟
كد خبر: 96245 تاريخ انتشار: ۱۳۹۸ شنبه ۱۴ ارديبهشت تعداد بازديد: 164

نماینده فعلی (کمال دهقانی فیروزآبادی ) هم در انتخابات آینده شرکت می کند؟ و اگر شرکت کرد رای می آورد؟ عملکرد نماینده فعلی تاکنون چگونه بوده است؟

 اگر قراره وارد صحنه شوید؛ مثل برخی نمایندگان مجلس فکر منافع و خود و اطرافیان نباشید!!!

لطفا نظرات خود را در انتهای خبر ( جواب سئوالات فوق) ارسال نمائید.

به گزارش نارین‌خبر، روز گذشته سید سلمان سامانی سخنگوی وزارت کشور در صفحه شخصی خود در توییتر در رابطه با لزوم استعفای اعضای شوراهای اسلامی شهر برای شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نوشت:‫⁩‬ «اعضای ⁧‫شورای شهر‬⁩ اگر قصد نامزدی در انتخابات مجلس در هر یک از حوزه های انتخابیه سراسر کشور را دارند باید تا ۱۶خرداد ⁧‫استعفاء‬⁩ آنها به تصویب شورای اسلامی شهرشان رسیده باشد.»

این در حالی است که برخی شنیده‌ها حکایت از تلاش تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر میبد برای حضور در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دارد که در این میان بیش از هر کس نام حجت‌الاسلام علی‌(رضا) آقایی‌‎میبدی _رییس پیشین شورای اسلامی شهر میبد و عضو کنونی این شورا به گوش می‌خورد.

البته محمدرضا هدایی دیگر عضو شورای اسلامی شهر میبد نیز قبل از عضویت در این شورا برای حضور در کارزار انتخابات مجلس دهم ثبت نام کرده بود که در بدو کار به نفع کمال دهقانی‌فیروزآبادی _نماینده فعلی مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی_ کناره‌گیری کرد.

برخی گمانه‌زنی‌ها نیز از احتمال حضور حسین فلاح‌یخدانی فرماندار کنونی میبد در انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حکایت دارد، هرچند فرماندار میبد چندی پیش و در گفتگویی کوتاه با نارین‌خبر این مساله را تکذیب کرد.

به هر صورت باید برای قطعی شدن این نوع گمانه‌زنی‌ها تا اواسط خرداد ۹۸ صبر کرد، چراکه با استناد به ماده ۲۹ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی برخی اشخاص از جمله استانداران، معاونین و مشاورین آنها، فرمانداران و اعضای شورای اسلامی شهر از داوطلب شدن در حوزه‌های انتخابیه سراسر کشور محرومند، مگر اینکه حداقل شش ماه قبل از ثبت نام از سمت خود استعفاء نموده و به هیچ وجه در آن پست شاغل نباشند.

گفتنی است زمان ثبت نام از داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی از تاریخ ۱۰-۹-۱۳۹۸ به مدت یک هفته تعیین شده است.

نظرات بینندگان
نام:
ايميل:
* نظر:

*** اگر آقای آقایی بشن خیلی خوبه