میبد نوین

صفحه اصلی   |   یزد / میبد   |   تماس با ما   |   درباره ما   |   آرشیو   |   جستجو   |   پیوند ها   |   RSS
تودیع و معارفه های در سایه
سکوت در برابر این شایعات و تقویت اینکه؛ تغییر مدیران میبد درجایی خارج از میبد باانگیزه‌های سیاسی انجام می‌شود و کسانی غیر از مسئولین محلی در آن دخالت دارند جایگاه مدیریت شهری را بیش از اینکه هست بی‌ثبات خواهد کرد؟
كد خبر: 96266 تاريخ انتشار: ۱۳۹۸ شنبه ۲۶ مرداد تعداد بازديد: 336

 

یکی از ادارات شهرستان که بعد از شهرداری بیشترین ارباب رجوع دارد از ابتدای سال جاری که رئیس آن اداره به درجه بازنشستگی نائل شده است و هنوز متاسفانه بدون معارفه رئیس جدید می باشد و با عنوان کفیل اداره می شود و در حال حاضر نام دومین کفیل را در مدت این 5 ماه ابتدای سال در انتهای نامه های آن اداره شاهد بودیم!!! اولین کفیل یک میبدی و دومی ( درحال حاضر) یک غیربومی می باشد.

و اما نکته حائز اهمیت و آن هم اینکه در این مدت گاها مشاهده شده است که برای رتق و فتق کردن امور اداره ارباب رجوع سرگردان است و کار ها با سرعت خوبی که باید در این اداره پیشروی داشته باشد نیست!!!

دلیل: بنا به گفته ارباب رجوع رئیس غیربومی که باید از شهرستان یزد به میبد جهت خدمت عزیمت کند با تاخیر ورود و تعجیل در خروج از اداره را مشاهده نموده است!!! و...

نکته ذره بینی: کارمند ادارات همانند دیگر اقشار جامعه در فصل تابستان به مسافرت می روند که مشکی ندارد، اما مشکل زمانی در اداره بوجود می آید که از تعداد 25 نفر 7 نفر به مرخصی می روند بدون اینکه کسی را جایگزین خود جهت راه اندازی کار ارباب رجوع کنند!!! یا اینکه شنیده شده است برخی از نیروها جهت خدمت در دیگر شهرستان ها می روند و نیروی جایگزین برای آنها انتخاب نمی شود!!!

لذا از مسئولین مربوطه خواهشمندیم در خصوص موارد ذکر شده تدابیری باندیشند تا کمترین و کوچکترین خسارت به وقت  ارباب رجوع وارد شود.

نکته خطاب به مسئولین ارشد شهرستان: سکوت در برابر این شایعات و تقویت اینکه؛ تغییر مدیران میبد درجایی خارج از میبد  باانگیزه‌های سیاسی انجام می‌شود و کسانی غیر از مسئولین محلی در آن دخالت دارند جایگاه مدیریت شهری را بیش از اینکه هست بی‌ثبات خواهد کرد؟

و من ا... توفیق

از طرف ارباب رجوع سرگردان

نظرات بینندگان
نام:
ايميل:
* نظر: