میبد نوین

صفحه اصلی   |   یزد / میبد   |   تماس با ما   |   درباره ما   |   آرشیو   |   جستجو   |   پیوند ها   |   RSS
زنگ مهر و مقاومت در مدرسه شهداء یخدان به صدا درآمد + گزارش تصویری
الارغم برخی مسائل و مشکلات پیش روی این عزیزان با تمام قوا همت گماشتند و این راه بازسازی دوباره مدرسه را از صفر تا صد طی کردند، که یکی از این مشکلات نامگذاری مدرسه از شهید زاهدی به نام مدرسه ایرانیان بود که
كد خبر: 96271 تاريخ انتشار: ۱۳۹۸ دوشنبه ۱ مهر تعداد بازديد: 174

 مراسم نمادین زنگ بازگشایی مدارس همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید در مدرسه شهداء یخدان نواخته شد.

این مراسم که در مدرسه شهداء یخدان میبد با حضور فلاح فرماندار شهرستان، موحدی فر رئیس آموزش و پرورش، سرهنگ بهشتی فرمانده سپاه ناحیه میبد، نقوی شهردار، فاضلی رئیس دفتر امام جمعه، و دیگر مسئولان  شهرستانی در دبستان شهداء یخدان برگزار شد.

همچنین در این مراسم آقایان محسن موحدیان، سید حسین حسینی ، جلال فلاح و حاج محمد یزدی (محمد شمر) از خیرین مدرسه ساز حضورداشتند. خیرینی که سهم بزرگی در راستای احیای دوباره مدرسه داشتند و الارغم برخی مسائل و مشکلات پیش روی این عزیزان با تمام قوا همت گماشتند و این راه بازسازی دوباره مدرسه را از صفر تا صد طی کردند، که یکی از این مشکلات نامگذاری مدرسه از شهید زاهدی به نام مدرسه ایرانیان بود که در صورتجلسه بین خیرین و آموزش و پرورش هم مورد تایید واقع شده است اما با مخالفت چند نفر از شهروندان روبرو شد!!! در حالی که وقتی ماجرا را از رئیس آموزش و پرورش جویا شدیم اینگونه عنوان کرد: مصوبه نامگذاری مدرسه های خیری با هماهنگی خیر و آموزش و پرورش از طرف خیر تغییر نام پیدا می کند و این حق را برای خیر در راستای نامگذاری ایجاد کرده است. ولی با همه این تفاسیر بعد از کش و قوس های فراوان نام مدرسه از شهید زاهدی به شهدای یخدان نامگذاری شد.

گزارش تصویری از آغاز سال تحصیلی 98 در مدرسه شهداء یخدان 

 

 

 

 

 

 

 

نظرات بینندگان
نام:
ايميل:
* نظر:

*** خداوند توفیقات روزافزون به آنها عنایت فرماید.