میبد نوین

صفحه اصلی   |   یزد / میبد   |   تماس با ما   |   درباره ما   |   آرشیو   |   جستجو   |   پیوند ها   |   RSS
اعتبارنامه نمایندگی دکتر میرمحمدی تحویل شد
در مراسمی با حضور فرمانداران شهرستان های تفت و میبد و دیگر مسئولین شهرستان تفت، اعتبارنامه دکتر سید جلیل میرمحمدی به وی تحویل شد.
كد خبر: 96308 تاريخ انتشار: ۱۳۹۹ چهارشنبه ۳ ارديبهشت تعداد بازديد: 56

 نماینده منتخب در این جلسه با تشکر از تلاش های همه دست اندرکاران انتخابات گذشته و مسئولین هر دو شهرستان، گفت: مشکلات هر دو شهرستان کم نیستند و در جلساتی که با مسئولین شهرستان ها و استان داشته ام تعجب می‌کنم که چرا برخی از این مشکلات حتی وجود دارد.

وی افزود: به عنوان مثال روز گذشته طی چندین ساعت، صفر تا صد قنوات را در شهرستان تفت رصد کرده‌ام، انصافاً با ساخت یک دیوار حایل یا سیل بند و یا اقداماتی از این قبیل، سیل نمی توانست خسارات میلیونی بر جا بگذارد.

دکتر میرمحمدی با اشاره به پای کار آمدن همه مردم و مسئولین در بحران کرونا بیان داشت: اگر در همه زمینه‌ها اینگونه ورود کنیم و همیشه اینگونه فعال باشیم این مشکلات تا حد بسیار زیادی نباید وجود داشته باشد و درصد زیادی از اینها را می توان بدون اتکا به مدیران و مسئولان کشوری رفع کرد.

وی تصریح کرد: برخی از مشکلات به عنوان مشکلات ریز و خرد محاسبه می شوند در حالیکه همین مشکلات برای برخی از افراد بسیار مهم هستند و باید برای رفع آنها پیگیری کرد و این را باید مد نظر قرار بدهیم که اگر به مردم در جمعی قول داده ایم، به آن عمل کنیم.

نماینده منتخب مردم ادامه داد: خواهشی که دارم این است که نگاه های حزبی و جناحی را کنار بگذاریم و با همه وجود برای مردم فعالیت کنیم.

وی با اشاره به فعال شدن ظرفیت های بسیار زیاد در استان یزد که یکی از نتایج آن خودکفا شدن در تولید ماسک و ملزومات پزشکی و کادر درمان بود ابراز امیدواری کرد مردم استان یزد در محور کمک های مومنانه نیز با همه توان خود وارد میدان شوند.

فرمانداران تفت و میبد نیز در این مراسم سخنرانی کوتاهی ایراد کردند.

نظرات بینندگان
نام:
ايميل:
* نظر: